1. Úvod
  2. Auto-moto kosmetika
  3. Profi
  4. Pro-Tec Oxicat (375 ml)

Pro-Tec Oxicat (375 ml)

OXICAT je speciálně vyvinutý čistič, který se odstraňuje nečistoty, saze a karbonové usazeniny v celém výfukovém traktu, a to zejména v oblasti kataly... celý popis
Dostupnost
Není skladem
380,00 Kč
314,05 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:P1180
EAN kód:4042293118013
Výrobce:Pro-Tec
Balení:375 ml
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

OXICAT je speciálně vyvinutý čistič, který se odstraňuje nečistoty, saze a karbonové usazeniny v celém výfukovém traktu, a to zejména v oblasti katalyzátoru, lambda sondy, turbodmychadla a EGR ventilu,

Při pravidelném používání, poskytuje ochranu proti novému znečištění, snižuje spotřebu paliva, optimalizuje výkon motoru a zajišťuje správnou funkci katalyzátoru a čidel.

OXICAT tak podporuje dodržování mezních hodnot emisí.

VÝHODY
- odstraňuje stávající usazeniny
- poskytuje ochranu před silným znečištěním při pravidelném používání
- obnovuje výkon motoru
- Zajišťuje správnou funkci lambda sondy / katalyzátoru / turbodmychadla a ventilu EGR
- Produkt lze použít v benzinových, dieselových i hybridních vozidlech. Ideální pro použití, pokud auto selhalo na STK, kvůli vysokým emisím.

PROČ OXICAT?
Postupně se v důsledku progresivního znečištění částí instalovaných ve výfukovém systému, jako je katalyzátor, lambda sonda, turbodmychadlo a ventil EGR, výrazně zvyšuje spotřeba paliva a emise škodlivých výfukových plynů. Jako oxid uhelnatý a uhlovodík. Kromě toho se výkon motoru výrazně zhoršuje. Tyto problémy se vyskytují ve všech vozidlech zejména v provozu na krátké vzdálenosti a recirkulaci výfukových plynů, přímé vstřikování a turbodmychadla a v oblastech špatné kvality paliva. Často se vyskytují chybové zprávy systému OBD (palubní diagnostika), které se řidiči zobrazují prostřednictvím kontrolního hlášení na přístrojové desce.

Ke stažení

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz