1. Úvod
  2. Auto-moto kosmetika
  3. Profi
  4. Pro-Tec Fuel line cleaner (375 ml)

Pro-Tec Fuel line cleaner (375 ml)

Čištění palivového systému je použitelné ve všech benzínových motorech. Odstraňuje provozní nečistoty a pryskyřice v celém palivovém systému z nádrže ... celý popis
Dostupnost
Není skladem
390,00 Kč
322,31 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:P1101
EAN kód:4042293110116
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Čištění palivového systému je použitelné ve všech benzínových motorech. Odstraňuje provozní nečistoty a pryskyřice v celém palivovém systému z nádrže do spalovacích komor. Rozpustí znečištění v oblasti karburátoru a injektoru, stejně jako zbytky usazeniny sazí v celé oblasti horního válce. Odstranuje vlhkost a kondenzaci z celého palivového systému. Maže a chrání horní oblast válce. 

- znatelné úspory paliva 
- lepší výkon motoru 
- ochrana proti korozi, oxidaci a rzi 
- snížení škodlivých výfukových plynů 

Výrobek odstraňuje provozně způsobenou kontaminaci celého palivového systému, z nádrže do spalovacích komor. Odstraňuje pryskyřici a přilnavost oblastí karburátoru a vstřikovacích trysek, odstraňuje zbytky uhlíku a saze v celé oblasti horního válce.

Rozsah aplikací

Vhodné pro všechny motory poháněné benzínem. Motorová vozidla, motocykly a další vysoce výkonné motory (např. Lodě a čluny, Go-Karts, závodní motory, sekačky atd.)

aplikace

Přidejte do palivového systému před tankováním. V obtížných případech je třeba čištění provádět pomocí výrobku přímo na povrchu, který má být vyčištěn.

Pracovní čas

Pracuje při běhu motoru

Spotřeba

375 ml postačující pro palivo až do 80-ti litrů. Míchací poměr 1: 200

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz