1. Úvod
  2. Auto-moto kosmetika
  3. Aditiva
  4. Pro-Tec DPF/Catalyst cleaner (400ml)

Pro-Tec DPF/Catalyst cleaner (400ml)

Pěna pro čištění filtru pevných částic, katalyzátoru, EGR ventilu DPF/Catalyst Cleaner rozpouští a odstraňuje všechny nečistoty včetně zbytků sazí z f... celý popis
Dostupnost
Není skladem
460,00 Kč
380,17 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:P2985
EAN kód:4042293298517
Výrobce:Pro-Tec
Balení:400ml
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Pěna pro čištění filtru pevných částic, katalyzátoru, EGR ventilu

DPF/Catalyst Cleaner rozpouští a odstraňuje všechny nečistoty včetně zbytků sazí z filtru pevných částic (DPF) i katalyzátoru. Není nutná demontáž filtru pevných částic. Produkt eliminuje pokles výkonu nebo jeho narušení způsobeného kontaminací filtru pevných částic a katalyzátoru. Zároveň obnovuje kompletní funkci DPF filtru a katalyzátoru. Produkt je také ideální pro čištění EGR ventilů.

 

popis

Čistič rozpouští a odstraňuje všechny zbytky sazí a nečistoty v částicovém filtru / katalyzátoru bez demontáže. Ztráty výkonu nebo poruchy způsobené znečištěnými filtry částic / katalyzátory jsou eliminovány bez zanechání zbytků.
Čištění obnoví plnou funkci DPF / KAT.

Produkt je také ideální pro čištění ventilů EGR.

- Rozpouští a odstraňuje provozní znečištění filtru pevných částic / katalyzátoru
- Čištění bez demontáže
- Odpařování beze zbytků

rozsah použití

Čištění filtru / katalyzátoru pevných částic

Návod k použití

Může před použitím cca 1 min. rázně protřepat!

Odstraňte snímač teploty, tlaku nebo přístupový otvor na DPF / katalyzátoru a sondu vložte otvorem. V intervalech po 5 sekundách se čisticí prostředek rozprašuje do částicového filtru / katalyzátoru pomocí sondy, dokud není zcela naplněn pěnou. Vyjměte sondu a znovu uzavřete otvor. Během aplikace se usazeniny uvolňují a distribuují v částicovém filtru / katalyzátoru.
Poté zahajte regeneraci pomocí dílenského testeru. Načtěte paměť chyb a odstraňte všechny chyby. Poté nastertujte motor na cca 20 min.

Čistič DPF / katalyzátor lze použít ve všech uzavřených systémech filtrace částic. Před čištěním zkontrolujte hladinu oleje. Pokud je olej naředěn motorovou naftou, je nutné olej vyměnit.

U dieselových motorů doporučujeme přidat PRO-TEC DPF Super Clean (P6171 DPF SC) do palivové nádrže pro optimální regeneraci po zkušební jízdě. U zážehových motorů doporučujeme přidat PRO-TEC OXICAT (P1180).

spotřeba:

Jedna nádoba postačuje pro jednu aplikaci / částicový filtr / katalyzátor.

Zboží zařazeno v kategoriích

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz