1. Úvod
  2. Auto-moto kosmetika
  3. Profi
  4. Pro-Tec Nano Engine Protect & Seal (375 ml)

Pro-Tec Nano Engine Protect & Seal (375 ml)

Vysoce výkonný aditiv do oleje vytváří nano-bariéru v oleji. Díky speciální formulaci nanočástic se mimořádně snižuje tření a opotřebení. Ochraňuje m... celý popis
Dostupnost
Skladem
520,00 Kč
429,75 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:p9201
EAN kód:4042293920111
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Vysoce výkonný aditiv do oleje vytváří nano-bariéru v oleji. Díky speciální formulaci nanočástic se mimořádně snižuje tření a opotřebení. Ochraňuje mechanické části v prostoru motoru(pružná těsnění, o-kroužky i simerinky). Zaručena maximální ochrana proti poškození. Klidný a tichý chod motoru zlepšuje jeho výkon, delší životnost a vynikající vlastnosti v oblasti tření.

Rozsah aplikací

Servisní produkt pro použití v olejovém systému čtyřtaktních benzínových a naftových motorů. Použitelné pro palivové systémy vstřikovačů common rail a čerpadel a doporučené pro motory s turbodmychadlem, katalyzátorem a filtrem DPF. Kompatibilní se všemi motorovými oleji.

aplikace

Přidejte do olejového systému po každé výměně oleje. Před použitím doporučujeme vyčistit olejový systém pomocí PRO-TEC Engine Flush. Dodržujte maximální množství oleje! V systémech posilovače řízení používají manuální převodovky a diferenciály v poměru 1:10.

 

Poznámka: Při použití ve vozidlech s mokrým spojem dodržujte pokyny výrobce!

Pracovní čas:

při běhu motoru

Spotřeba

375 ml dostatečné pro 5 litrů oleje. Poměr míchání: 1:15.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz